19/12/2025
W niedzielę 21 grudnia o godzinie 18:30 rozegramy swój ostatni mecz w grupie D III ligi Lubońska Amatorska Liga Siatkówki. Naszym rywalem w tym meczu bedzie lider grupy D - niepokonana w tym sezonie drużyna Magicy z Okolicy , którą w przedsezonowym turnieju eliminacyjnym od awansu i gry w II lidze LALS dzelił zaledwie 1 mały punkt.
To będzie mecz, w którym naprawdę każdy wynik jest możliwy. Po pierwsze, ze względu na to, że obie drużyny mają już zapewniony awans. Po drugie - z powodu terminu rozgrywania spotkania 🎄, a po trzecie, z powodu systemu rozgrywek i podziału, który zostanie dokonany na dwie Grupy Mistrzowskie. Wiele wskazuje bowiem na to, że lepszy wynik w niedzielę oznaczać będzie dla Magików trudniejszy zestaw rywali w drugiej fazie rozgrywek (wszystko będzie jasne po wyniku meczu Sąsiadów, którzy otworzą niedzielne zmagania ligowe meczem z walczącą wciaż o awans z 4. miejsca w grupie - Akademią Sportu Wronki).
Zapraszamy kibiców, którzy zechcą odpocząć po pierwszej części światecznych przygotowań na trybuny hali w Luboniu, a tych, którzy nie mają możliwości zrobić sobie przerwy między przygotowaniem pierogów i pierników, już teraz zapraszamy na nasz pierwszy mecz w Grupie Mistrzowskiej, ktory rozegramy 4 lub 11 stycznia.
AVE!