23/07/2025
⚽️🔥 RELACJA Z I EDYCJI „SZNYCEL CUP” 🔥⚽️
Za nami pierwszy edycja „SZNYCEL CUP”, która dostarczyła nam emocji każdego rodzaju 🔥 19 lipca 2025r. na boisku w Nowych Łubkach rywalizowało 8 drużyn, tego dnia Boisko w Nowych Łubkach gościło 73 zawodników 👏💪
Po losowaniu grupy prezentowały się następująco:
⚽️ Grupa A ⚽️
-Osiek Morwa
-Czarne Orły Mała Wieś
-Szalone Wiewiórki
-Destylator Duninów
⚽️ Grupa B ⚽️
-AC Sznycel
-Paczka z Orlika
-Drużyna Mistrzów
-Drink Team
Po 12 meczach grupowych, otrzymaliśmy następujące rezultaty:
⚽️ Grupa A ⚽️
✅ Destylator Duninów
✅ Osiek Morwa
- Szalone Wiewiórki
- Czarne Orły Mała Wieś
⚽️ Grupa B ⚽️
✅ Paczka z Orlika
✅ Drużyna Mistrzów
- Drink Team
- AC Sznycel
‼️ Z takimi wynikami przystąpiliśmy do fazy pucharowej ‼️
👉Półfinał nr. 1
Destylator Duninów 7-0 Drużyna Mistrzów
👉Półfinał nr. 2
Paczka z Orlika 1-1 (4-3 rz.k) Osiek Morwa
🥉 Mecz o 3 miejsce 🥉
Drużyna Mistrzów 5-0 Osiek Morwa
🏆 Finał 🏆
Destylator Duninów 2-0 Paczka z Orlika
⚽️ Klasyfikacja końcowa turnieju ⚽️
🏆🥇 Destylator Duninów - Piękna gra przez cały turniej, bardzo mocni indywidualnie a jeszcze lepsi w grze zespołowej, warto zaznaczyć, że Panowie przez cały turniej stracili zaledwie 1 bramkę 😳 Obrona na medal, i to złoty 🥇
🏆🥈 Paczka z Orlika - Bardzo solidna gra z charakterem, walka i skupienie, wygrali grupę B ze stratą 1 bramki, do szczęścia zabrakło niewiele, ale ogromna brawa należą się za walkę, bardzo mocna ekipa 💪👏
🏆🥉 Drużyna Mistrzów - mimo nieregularnej gry Panowie pokazali, że zawsze walczy się do końca, mimo bolesnej porażki z Destylatorem podnieśli się i wygrali wysoko w meczu o 3 miejsce z Osiekiem 🥉 To pokaz charakteru i odpowiedniej mentalności 💪
🎖️ Osiek Morwa - Osieka nigdy się nie skreśla, co Panowie znowu udowodnili, trafili do bardzo ciężkiej grupy, z której awansowali z 2 miejsca 👏 Odpadli dopiero po karnych z Paczką z Orlika w półfinale, w meczu o 3 miejsce próbowali, ale niestety się nie udało, mimo wszystko należą im się ogromne brawa 👏
⚽️✨ Na naszym turnieju była również prowadzona klasyfikacja indywidualna, przyznaliśmy nagrody za:
- Najlepszego strzelca turnieju ⚽️
- Najlepszego zawodnika turnieju 🌟
- Najlepszego bramkarza turnieju 🧤
Co do strzelca nie było wątpliwości, jednak wybór zawodnika i bramkarza do najprostszych nie należał 😅
⚽️🎖️ Najlepszy Strzelec turnieju Kacper Gierzyński (Destylator Duninów) z dorobkiem 8 bramek ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ 👏 💪
⚽️🌟 Najlepszy Zawodnik turnieju - Igor Baczewski (Osiek Morwa) 👏💪
⚽️🧤Najlepszy Bramkarz turnieju - Bartosz Bloch (Drużyna Mistrzów) 👏💪
Gratulujemy 💪
Dziękujemy wszystkim drużynom za wzięcie udziału i za sportową rywalizację 🤛 Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, bo turniej przebiegł w miłej, sportowej atmosferze. Piłka nożna powinna łączyć a nie dzielić, zawsze powinniśmy o tym pamiętać 💪💪
Podziękowania kierujemy do Wójt Gminy Bulkowo - Gabriel Graczyk za możliwość organizacji tego wydarzenia 💪 Dla studia PIXALIS - Patryk Pepliński za graficzną oprawę turnieju 🎨💪 Dla Krzysztofa Jakubiaka za pomoc w organizacji turnieju 💪 i dla Wiktorii i Szymona za fotorelacje z turnieju 📸
Poniżej fotorelacja z turnieju 👇📸