20/05/2026
Cześć 👋🚴
Nasz Klub ma w swoich szeregach mocnego zawodnika 💪 Mowa tu o Arku Sarno, który co roku stawia sobie kolejny cel w Polsce, by dojechać do niego na rowerze. W zeszłym roku była trasa nad morze, tym razem padło na Kraków 😎 Arek wystartował wczesnym rankiem w poniedziałek z Olszyny, wzdłuż trasy drogi krajowej 94, pokonał 180 kilometrów (pomagał wiatr😉) i na nocleg zameldował się w Brzegu Opolskim. Drugiego dnia, po 140 kilometrach, dotarł do Bytomia. Podróż przez śląskie aglomeracje była dość wyczerpująca z uwagi na tłok spowodowany koncertem zespołu Metallica 😁 Dzisiaj, finałowy odcinek o długości 104 kilometrów był tylko formalnością , bo Arek na rynku w Krakowie zameldował się chwilę po godzinie 12 💪 Te 424 kilometry w pojedynkę pozwoliło Arkowi kolejny raz udowodnić sobie, że na rowerze można dojechać praktycznie wszędzie, wystarczy odpowiednia motywacja 💪 Tym razem cała trasa minęła bez żadnej awarii 🚴
Serdecznie gratulujemy 👏 i czekamy na wspólne przeżywanie kolejnych wyzwań 😀
Super, że mamy takiego kolegę w Klubie 😊
Do zobaczenia na trasie 👋🚴