23/05/2026
Dzisiaj w naszym klubie odbył się turniej, na który przyszli nasi zawodnicy wraz z rodzinami. 🩵🖤🤍
Pierwsi na boisko weszli najmłodsi zawodnicy. Tutaj zawsze jest największa radość z gry i tak było dzisiaj.
Następnie swoje mecze rozegrały drużyny Orlik II, Orlik I i Młodzik.
W każdym meczu oglądaliśmy zaciętą rywalizację. 🔥⚽️
Na turnieju mieliśmy trzy drużyny złożone z rodziców naszych zawodników.
Rozegrali oni mecze w systemie każdy z każdym.
Najlepsza okazała się drużyna "Rodziców Orlików", która wygrała oba mecze.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym drużynom za udział i sportową rywalizację.
Nie mogło zabraknąć innych atrakcji. Był zamek dmuchany, pomiar siły strzału, poczęstunek, a na koniec upominki.
Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju.
Trenerom, rodzicom za pomoc w organizacji.
To był świetny czas spędzony razem.
Orły Nysa
🩵🖤🤍
Współorganizatorem turnieju był Powiat Nyski.
Dziękujemy za wsparcie. 🩵🖤🤍