26/01/2025
♥️♥️ TURNIEJ SIATKÓWKI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY🏐🏐
🔥W sobotę 25.01.2025 na boisku Szkoły Podstawowej w Mieścisku odbył się turniej w którym bardziej niż wyniki liczył się szczytny cel 🔥
💪 Tym razem gralismy razem dla onkologii i hematologii dziecięcej! ♥️🥰
W turnieju brało udział 8 drużyn :
🥇Team Kłecko (I miejsce)
🥈Weterani (II miejsce)
🥉Nowe Ośno (III miejsce)
I reszta:
👉Bad Boys
👉Ekipa Niedaj się
👉New Mexyk
👉WOŚPiarze
👉Kłodzin
👏 Brawa dla uczestników 👏
🔥 Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w turnieju, przyjechali do nas fajni ludzie z ogromnymi sercami ♥️👏
Podziękowania dla wszystkich pomocników:
♥️ Paulina Durak - Szefowa sztabu WOŚP Mieścisko 👏
♥️ Anna Twardowska - Radna Powiatu Wągrowieckiego 👏
♥️ Natalia Pałczyńska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieścisku 👏
♥️ Sklep Bronex w Mieścisku 👏
♥️ Sklep ABC w Mieścisku 👏
♥️ Sklep Polski w Mieścisku 👏
👋 Podziękowania również dla sympatycznych Pań ze szkoły, ktore były z nami przez caly turniej 💪
WOŚP Mieścisko
Szkoła Podstawowa w Mieścisku
, , , ,