18/05/2026
25.03.2026r Krapkowice (107) (32)
W dzisiejszym poście pokażę wam podpis który trafił do mnie po bardzo długim czasie oczekiwania (4 lata). Do mojej kolekcji trafił podpis od Zbigniewa Sprucha. Z autografu tego jestem bardzo zadowolony. Podpis trafił do mnie dzięki napisaniu bezpośredniego listu do Pana Zbigniewa. W kolejnych trzech postach pokażę wam podpisy które trafiły do mnie po wymianie z Ryśkiem.
Zbigniew Spruch to polski kolarz szosowy, zawodowy wicemistrz świata. W 1995 wygrał Tour de Pologne. Dwukrotny olimpijczyk: w Atlancie w 1996 r. był 9, a w Sydney w 2000 r. 20 w indywidualnym wyścigu szosowym. W roku 2000 na mistrzostwach świata w Plouay zdobył srebrny medal w prestiżowym wyścigu elity ze startu wspólnego. W 2006 został dyrektorem sportowym polskiej drużyny kolarskiej CCC Polsat.