06/07/2021
Otwarcie Rozgrzewki !
Ostatnio odbyło się oficjalne otwarcie, Studia Rozgrzewki (w końcu!)
Nareszcie miałyśmy okazję spotkać się we wspólnym gronie. Na codzień część z nas mija się na różnych zajęciach, w drzwiach naszej uroczej kamieniczki.
Tego dnia, mogłyśmy przy lampce dobrego wina, talerzyku pyszności, porozmawiać nie tylko o treningach.
To miłe patrzeć jak nasza społeczność się rozwija, jak wiele pięknych (pod każdym względem) kobiet mam zaszczyt gościć w moich progach.
Oczywiście zapraszam każdego, niezależnie od płci.
Studio to nie tylko lustra, piłki, walki i gumy, to przede wszystkim ludzie.
Dziękuje wszystkim za zaufanie, tym co zaczęli swoją przygodę już w listopadzie i kontynuują przygodę z pilatesem oraz wszystkim tym, stawiającym swoje pierwsze kroki w naszych progach.
Do zobaczenia!
Ps: Dziękuje za piękne prezenty i kwiaty.
Paulina Karlińska, Dziękuje za pomoc w organizacji i wsparcie duchowe!