10/05/2026
Zapraszamy na treningi piłki nożnej, które odbywają się na boisku przy szkole w Kobylinie-Borzymach (zimą na hali szkolnej) dzieci (chłopców i dziewczynki) z roczników przedszkolnych od 2021 aż do 2012. Z Kobylina, Kulesz, Rutek i wszystkich innych okolic. Dzieci, które chcą, a nie mają możliwości trenowania, grania w piłkę. Uczestniczenia w sparingach, turniejach, również halowych.
To nie tylko zabawa, oderwanie się od telefonów, komputerów, ale również rozwój fizyczny i psychiczny. Kształtowanie charakteru i budowanie relacji między dziećmi, co przyda się w życiu.
Niestety obserwuje się puste boiska, nawet w większych miastach, a wielu rodziców nie aktywizuje dzieci.
Zainteresowanych prosimy o kontakt tu przez stronę lub pod nr tel. 507697381. Najlepiej sms. Na pewno na każdą wiadomość będzie odpowiedź.
Prosimy przekazać dalej i do zobaczenia😀⚽️👊