03/12/2024
🎉 Sezon zakończony triumfem! ⚽️
W niedzielę, 1 grudnia, podejmowaliśmy wicemistrza, a zarazem byłego A-Ligowca czyli Galacticos Lizard King. Pełne zwrotów akcji spotkanie po ostatnim gwizdku dało nam drugą lokatę w tabeli.
W poniedziałek, 2 grudnia, nasza drużyna zakończyła sezon ligowy w Futbol Arenie efektownym zwycięstwem 18:7 nad drużyną Formycy! 💪👏
Festiwal bramek zaczęli przeciwnicy, jednak tylko przez chwilę mogli się cieszyć prowadzeniem, bowiem w 8’ prowadziliśmy 3:1.
W tym meczu 8 z 10 zawodników naszego zespołu wpisało się na listę strzelców, tj.
Filip Modrzejewski ⚽️⚽️⚽️
Karol Żychniewicz ⚽️⚽️⚽️
Krzysztof Marcinkowski ⚽️⚽️⚽️
Remigiusz Lewandowski ⚽️⚽️⚽️
Jonasz Klonowski⚽️
Artur Pagie ⚽️
Szymon Rosołowski ⚽️⚽️
Jakub Konarzewski ⚽️⚽️
Dziękujemy serdecznie przeciwnikom za podjęcie walki i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach!
W tym meczu aż 5 ostatnich podań zaliczył Artur Pagie, który wyprzedził w klasyfikacji Bartosza Maciejewskiego z Nexler Teamu. Dzięki czemu odbierz statuetkę za najlepszego asystenta.
Dzięki tym wygranym kończymy sezon na drugim miejscu, co oznacza awans do Ligi B na wiosnę! 🏆🔥
Wielkie podziękowania dla wszystkich przeciwników za rywalizację, wszystkim kibicom za doping i obecność w tych lepszych i gorszych chwilach. Naszym zawodnikom gratulujemy zaangażowania i ducha walki. Teraz widzimy się:
👉 Na lidze halowej, gdzie będziemy kontynuować grę zimą
👉 Na V Memoriale Przemka Sawickiego, największym turnieju w Polsce, gdzie zagra łączenie 125 zespołów
👉 Na wiosnę na orlikach, podejmując nowe wyzwania i kolejnych rywali!
Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny! Razem po więcej! 💪⚽️