Amatorunka- Byle Do Przodu

Amatorunka- Byle Do Przodu Amatorka biegania i sportu, która z każdego treningu czerpie radość. https://youtube.com/

06/01/2026

Pięknie było dzisiaj na bieganiu 🤩
Typowo zimowe warunki, w lesie wszystko przepięknie przypruszone śniegiem, delikatny mróz ❄️🏃🏻‍♀️❄️🏃🏻‍♀️‍➡️❄️
Było naprawdę bajkowo ❄️🌲❄️🌲🏃🏻‍♀️‍➡️🏃🏻‍♀️🤩

28/12/2025

Kolejny trening biegowy 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️‍➡️
Spokojne tempo aby w okresie zimowym budować bazę tlenową pod przyszłe starty
Taki trening wpływa dobrze nie tylko na ciało ale też umysł 😁😉

26/12/2025

Jak to mówią święta, święta i po świętach 😅🌲🎅🏻
W tym roku niestety bez śniegu, jedyny zimowy akcent to mróz 🥶
Nie udało mi się spędzić tyle czasu z najbliższymi ile bym chciała i sobie życzyła ( przez obowiązki służbowe) ale nawet te krótkie chwile przyniosły mi dużo radości bo święta to magiczny czas 🤩🎅🏻🎅🏻🎅🏻
Udało się też wykonać kilka krótkich treningów biegowych 😉🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️‍➡️ dzięki czemu mogłam zajadać świąteczne smakołyki bez wyrzutów sumienia 😅
Mam nadzieję że w pełni wykorzystaliście ten cudowny czas, mogliście spędzić święta z rodziną, ale znaleźliście też chwile dla siebie 😉

16/12/2025

Spokojne 5️⃣ kilometrów w lesie 🏃🏻‍♀️🌲
Piękny zimowy klimat (chociaż bez śniegu) przed zachodem słońca 🌅
Okres zimowy w treningu to czas głównie na budowanie bazy tlenowej więc czeka mnie dużo wybiegan w bardzo spokojnym tempie, następnie zwiększając dystans 😉🏃🏻‍♀️

10/12/2025

Dawno nie było treningu w lesie ale dzisiaj udało się zrobić spokojne wybieganie 😁🏃🏻‍♀️🌲
Powietrze zupełnie inne- można odetchnąć pełną piersią a otoczenie natury działa zdecydowanie kojąco na zmysły 😊😉

03/12/2025

Biegowe pożegnanie z pierwszą stolicą Polski
Spędziłam tu miły czas na doskonaleniu zawodowym, w trakcie wpadło kilka treningów biegowych 🏃🏻‍♀️
Dystanse rekreacyjne ale udało się podejmować aktywności 😉😊
Bieganie jako najprostsza forma ruchu pozwala nam na wykonanie treningu niemal w każdym miejscu i warunkach 😁🏃🏻‍♀️

25/11/2025

Nawet podczas krótkiego treningu należy pamiętać o odblaskach i odpowiednim ubiorze w trakcie treningu biegowego 😉🏃🏻‍♀️
Jeśli jesteśmy bardziej widoczni jesteśmy bardziej bezpieczni a to szczególnie ważne o tej porze roku kiedy szybko robi się ciemno
Odpowiednio dobrane ubranie zabezpiecza przed wychłodzeniem ale też nadmiernym przegrzaniem dzięki czemu minimalizujemy ryzyko infekcji 😊🏃🏻‍♀️
Jak to mówią nie ma złej pogody są tylko źle ubrani biegacze 😅🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

19/11/2025

Kolejny trening w spokojnym tempie który pomógł przegonić negatywne emocje i sprawił że dzień stał się lepszy 😉🏃🏻‍♀️
Bieganie to dla mnie głównie sposób na stres, rozładowanie napięcia, możliwość przemyślenia pewnych spraw
Nie muszę osiągać najlepszych wyników, niczego nikomu udowadniać po prostu cieszy mnie radość z samego ruchu i pokonywania kolejnych kilometrów 😁🏃🏻‍♀️😁🏃🏻‍♀️

17/11/2025

Weekend to czas spędzony na długich spacerach połączonych ze zwiedzaniem- wpadło dużo kroków i było aktywnie 😉
Dzisiaj początek tygodnia wiec trening biegowy wokół jeziora z widokiem na jeden z najważniejszych zabytków Gniezna czyli Bazylika Św Wojciecha 😊

13/11/2025

Bieganie w nowym miejscu wykorzystując czas wolny pomiędzy obowiązkami służbowymi 🏃🏻‍♀️
Pierwsza stolica Polski, ciekawy klimat i zabytki
W trakcie treningu udało się trochę je zwiedzić przy okazji dbając o formę 😉😁🏃🏻‍♀️

Adres

Gniezno

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Amatorunka- Byle Do Przodu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij