06/01/2026
Pięknie było dzisiaj na bieganiu 🤩
Typowo zimowe warunki, w lesie wszystko przepięknie przypruszone śniegiem, delikatny mróz ❄️🏃🏻♀️❄️🏃🏻♀️➡️❄️
Było naprawdę bajkowo ❄️🌲❄️🌲🏃🏻♀️➡️🏃🏻♀️🤩
Amatorka biegania i sportu, która z każdego treningu czerpie radość. https://youtube.com/
Gniezno
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Amatorunka- Byle Do Przodu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.