01/06/2026
Trzeba tu być, żeby to zobaczyć.
Trzeba tu być , żeby to poczuć .
Był wysiłek , jak zawsze
Była radość , jak zawsze
Było pięknie , jak zawsze 🧡💛💚
Uczestnikom poniedziałkowego marszu , kłaniamy się nisko . Jesteście super 👍🥰🤩
Barbara Potoczna & Barbara Wojtylko
Bielsko-Biała , Nordic Walking Poland
Nordic Walking - Razem
Rada Osiedla Biała Północ