Indoor SGW

Indoor SGW SGW staat voor: Samengestelde wedstrijd. De Indoor SGW wordt op manege het Zwarte Water in de Mortel gehouden van 28 t/m 30 december.

We kijken terug op een mooie Indoor SGW. 25 jaar wordt deze wedstrijd met veel plezier georganiseerd! We doen het voor d...
01/01/2026

We kijken terug op een mooie Indoor SGW. 25 jaar wordt deze wedstrijd met veel plezier georganiseerd! We doen het voor de ruiter(tjes) en het doet ons goed dat vele met een dikke smile naar huis gaan. Speciale dank aan ons bouwteam en de vele (vaste) vrijwilligers die de wedstrijd mogelijk maken. Daarom vandaag nog even ons bouwteam extra in het zonnetje! Voor iedereen een mooi sportief jaar en hopelijk tot 28-30 december 2026! ✨️

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.Dankzij ...
28/12/2025

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™

Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.

Dankzij hun betrokkenheid, vertrouwen en steun kunnen ruiters, paarden en publiek elk jaar weer genieten van drie dagen vol sport, sfeer en passie. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor!

πŸ™ Dank aan al onze sponsors voor het mede mogelijk maken van de jubileumeditie van Indoor SGW 2025.

Patrick Verbakel
Belinda Franken
Gerald Arts
Marion van Dommelen
Rene van de Loo
Vera Grevelink
Suzanne Bouten

Samen maken we Indoor SGW. πŸ†

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™ Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.Dankzij...
28/12/2025

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™

Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.

Dankzij hun betrokkenheid, vertrouwen en steun kunnen ruiters, paarden en publiek elk jaar weer genieten van drie dagen vol sport, sfeer en passie. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor!

πŸ™ Dank aan al onze sponsors voor het mede mogelijk maken van de jubileumeditie van Indoor SGW 2025.

De wieken Dierenvoeders
HWC Personeelsdiensten
Coppelmans
Van Boxmeer
Schaap Agri Service
Van den Tillaart
NFE
Oorlogsmuseum Overloon
Twan de Bruijn
Wijenberg

Samen maken we Indoor SGW. πŸ†

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™ Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.Dankzij...
27/12/2025

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™

Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.

Dankzij hun betrokkenheid, vertrouwen en steun kunnen ruiters, paarden en publiek elk jaar weer genieten van drie dagen vol sport, sfeer en passie. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor!

πŸ™ Dank aan al onze sponsors voor het mede mogelijk maken van de jubileumeditie van Indoor SGW 2025.

Agri & Wood

gebitsverzorging Huub Korsten
Hotel & Restaurant Keizersberg
Maassen
Walkro
Wout Kuijpers
Geert en Henk trading
Van Stiphout Techniek
Firma Veveha

Samen maken we Indoor SGW. πŸ†

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.Dankzij ...
27/12/2025

Zonder onze sponsors geen Indoor SGW πŸ’™

Al 25 jaar maken zij het mogelijk om dit evenement te blijven organiseren.

Dankzij hun betrokkenheid, vertrouwen en steun kunnen ruiters, paarden en publiek elk jaar weer genieten van drie dagen vol sport, sfeer en passie. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor!

πŸ™ Dank aan al onze sponsors voor het mede mogelijk maken van de jubileumeditie van Indoor SGW 2025.

Havens
Peters Haps
Roelof Brink
Ruitershop Boxmeer
Van de Wetering Fourage
Dieroptimaal
EquiMarketing
Skidar Saddles
Equipe Paardenverzekering

Samen maken we Indoor SGW. πŸ†

πŸŽ‰ 25 jaar Indoor SGW = een jubileumcadeau voor onze deelnemers! πŸŽ‰Om ons 25-jarig jubileum te vieren, ontvangt iedere dee...
23/12/2025

πŸŽ‰ 25 jaar Indoor SGW = een jubileumcadeau voor onze deelnemers! πŸŽ‰

Om ons 25-jarig jubileum te vieren, ontvangt iedere deelnemer een extra mooie actie: ➑️ 25% + 25% = 50% korting op 1 foto in hoge resolutie van dit evenement bij πŸ“Έ

πŸ“ Haal je kortingsbon op bij het secretariaat tijdens de trainingsdagen of de crossdag en profiteer van deze unieke jubileumactie.

Deze actie wordt mogelijk gemaakt door
πŸ’™ Stichting Indoor SGW
πŸ“Έ

Een mooie herinnering aan een bijzondere jubileumeditie! πŸ†

πŸ‡¬πŸ‡§ English: πŸŽ‰ 25 years of Indoor SGW = a special anniversary gift for our riders! πŸŽ‰

To celebrate our 25th anniversary, every participant receives a unique offer: ➑️ 25% + 25% = 50% discount on 1 high-resolution photo from this event by πŸ“Έ

πŸ“ Collect your discount voucher at the secretary’s office during the training days or cross day to redeem this special anniversary deal.

This action is proudly sponsored by
πŸ’™ Stichting Indoor SGW
πŸ“Έ

A perfect memory of a very special anniversary edition! πŸ†

⏱️ Nog 1 week te gaan! De voorbereidingen zijn in volle gang en de sfeer begint al te groeien β€” de jubileumeditie van In...
19/12/2025

⏱️ Nog 1 week te gaan!

De voorbereidingen zijn in volle gang en de sfeer begint al te groeien β€” de jubileumeditie van Indoor SGW 2025 staat voor de deur! πŸ’™ Met trots vieren we 25 jaar Indoor SGW: drie dagen vol sport, plezier en gezelligheid voor ruiters, supporters en iedereen die van eventing houdt.

Wij zijn er klaar voor… nu jij nog! πŸ™Œ Ben jij er volgende week ook bij om dit jubileum samen met ons te beleven?

πŸ“… 28 – 30 december πŸ“ Manege Het Zwarte Water, De Mortel



πŸ“Έ odD Fotografie

Het komt steeds dichterbij… Indoor SGW 2025! πŸ’™Over iets meer dan een week is het zover β€” onze 25e jubileumeditie! πŸŽ‰ De v...
17/12/2025

Het komt steeds dichterbij… Indoor SGW 2025! πŸ’™

Over iets meer dan een week is het zover β€” onze 25e jubileumeditie! πŸŽ‰ De vrijwilligers zijn alweer volop bezig met de voorbereidingen, en volgende week starten we met de opbouw.

Wist je dat we de hele Indoor SGW in één dag opbouwen? πŸ’ͺ Met een sterk en enthousiast team van vrijwilligers werken we van vroeg tot laat om alles klaar te krijgen voor drie dagen vol sport, sfeer en gezelligheid.

πŸ“… 28 – 30 december πŸ“ Manege Het Zwarte Water, De Mortel



πŸ“Έ odD Fotografie

Doe mee en win geweldige prijzen bij de Bixie! 🎁Bij de Bixie van Indoor SGW draait het niet alleen om plezier met je pon...
15/12/2025

Doe mee en win geweldige prijzen bij de Bixie! 🎁

Bij de Bixie van Indoor SGW draait het niet alleen om plezier met je pony, maar ook om de kans om leuke prijzen te winnen! πŸ…βœ¨ Rijd het parcours vol enthousiasme, laat zien wat jij en je pony kunnen β€” en misschien ga jij wel met een van de mooie prijzen naar huis.

Na het succes van vorig jaar kunnen we niet wachten om al die blije gezichten weer te zien. Doe jij dit jaar ook mee? Zet 28 december alvast in je agenda en zorg dat je je plek op tijd reserveert!

πŸ‘‰ Meld je aan via indoorsgw.nl/trainingen

We kijken ernaar uit om jullie weer te zien… en wie weet, misschien sta jij straks op het podium!



πŸ“Έ odD Fotografie

🌧️ Waarom kiezen voor Indoor SGW? Of het nu regent, stormt of sneeuwt β€” bij ons gaat het avontuur gewoon door! πŸ’ͺ Wij bre...
12/12/2025

🌧️ Waarom kiezen voor Indoor SGW?

Of het nu regent, stormt of sneeuwt β€” bij ons gaat het avontuur gewoon door! πŸ’ͺ Wij brengen de echte crosservaring naar binnen, met minimaal 20 unieke hindernissen die zorgen voor uitdaging, variatie en vooral heel veel plezier.

Van opsprongen en afsprongen tot een echte heuvel midden in de hal β€” bij Indoor SGW haal je het beste van buiten naar binnen. En dat allemaal in een comfortabele, droge omgeving vol sfeer, publiek en gezelligheid. πŸ’™

πŸ‘‰ 28 – 30 december | Manege Het Zwarte Water, De Mortel Ervaar het zelf tijdens onze 25e jubileumeditie! πŸŽ‰



πŸ“Έ odD Fotografie

πŸ˜… Tikkeltje enthousiast over de afzet...Wie herkent dit moment? πŸ‘‡ Dat fijne gevoel wanneer jij en je paard nΓ©t iets te f...
10/12/2025

πŸ˜… Tikkeltje enthousiast over de afzet...

Wie herkent dit moment? πŸ‘‡ Dat fijne gevoel wanneer jij en je paard nΓ©t iets te fanatiek worden.

Dat is precies de sfeer die we straks weer gaan beleven tijdens Indoor SGW 2025 πŸ’™ Nog even geduld… en dan mogen we weer! πŸ™Œ

πŸ“… 28 – 30 december πŸ“ Manege Het Zwarte Water, De Mortel



πŸ“Έ odD Fotografie

De dagen worden geteld… πŸ”₯ Nog even en Indoor SGW 2025 vult de hal weer met het geluid van galopperende hoeven, applaus e...
08/12/2025

De dagen worden geteld… πŸ”₯ Nog even en Indoor SGW 2025 vult de hal weer met het geluid van galopperende hoeven, applaus en blije gezichten πŸ’™

Of je nu meedoet, aanmoedigt of gewoon komt genieten – jij bent deel van die unieke Indoor SGW-sfeer! πŸ™Œ Vertel ons in de reacties πŸ‘‰ Waar kijk jij het meest naar uit dit jaar?

πŸ“… 28 – 30 december | Manege Het Zwarte Water, De Mortel

πŸ“Έ

Adres

De Mortel

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Indoor SGW nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Indoor SGW:

Delen