KLANG FRENZ United

KLANG FRENZ United πŸ†League Isma Div1 2023
πŸ†Cup Plate ASL 2023
πŸ†Futsal Open League 2023
πŸŽ–οΈTop 5 League Sosial 2023

πŸ•Œ π’πžπ₯𝐚𝐦𝐚𝐭 π‡πšπ«π’ π‘πšπ²πš 𝐀𝐒𝐝𝐒π₯𝐟𝐒𝐭𝐫𝐒 πŸŒ™βœ¨Kami dari seluruh warga KLANG FRENZ United  ingin mengucapkan π’πžπ₯𝐚𝐦𝐚𝐭 π‡πšπ«π’ π‘πšπ²πš 𝐀𝐒𝐝𝐒π₯𝐟𝐒...
09/04/2024

πŸ•Œ π’πžπ₯𝐚𝐦𝐚𝐭 π‡πšπ«π’ π‘πšπ²πš 𝐀𝐒𝐝𝐒π₯𝐟𝐒𝐭𝐫𝐒 πŸŒ™βœ¨

Kami dari seluruh warga KLANG FRENZ United ingin mengucapkan π’πžπ₯𝐚𝐦𝐚𝐭 π‡πšπ«π’ π‘πšπ²πš 𝐀𝐒𝐝𝐒π₯𝐟𝐒𝐭𝐫𝐒, Maaf Zahir & Batin 🀝
Semoga hari raya anda bersama keluarga tercinta dipenuhi dengan keberkatan, kedamaian serta kebahagiaan ❀️ πŸ–€

β™₯οΈπŸ–€πŸ¦…
06/03/2024

β™₯οΈπŸ–€πŸ¦…

PARLO FAMILY πŸ”₯
Kedua-dua pihak memakai baju Parlo
Tambahan siap fullset, memang menambahkan ke stylo-an
Belum campur cerita material yang diorang pilih,
yang sejuk + selesa untuk bersukan 🌟

Selain design yang mengikut trending
Pilihan kain juga salah satu factor utama pilihan customer
terhadap parlo 😎

Jadi nak kami bantu anda,
Boleh segera chat adminΒ kamiΒ sekarang!

Good Luck HARIMAU MALAYA 🐯 !!! πŸ‡²πŸ‡ΎπŸ‡²πŸ‡ΎπŸ‡²πŸ‡Ύ
15/01/2024

Good Luck HARIMAU MALAYA 🐯 !!! πŸ‡²πŸ‡ΎπŸ‡²πŸ‡ΎπŸ‡²πŸ‡Ύ



Hari Perlawanan 1 | Isnin, 15 Januari 2024

Kumpulan E β€’ Piala Asia 2023

⚽ MALAYSIA πŸ‡²πŸ‡Ύ πŸ†šοΈ πŸ‡―πŸ‡΄ JORDAN
πŸ•£ 8:30 malam ini (QA) | πŸ•œ 1:30 pagi esok (MY)
🏟 Stadium Al Janoub, Qatar

πŸ“Ί Siaran langsung di Astro Arena TV Okey Sukan TV RTM

1 Rejab 1445HMalam ini malam pertama Bulan Rejab dimana Doa tidak akan ditolak. Malam pertama Rejab adalah malam mustaja...
12/01/2024

1 Rejab 1445H
Malam ini malam pertama Bulan Rejab dimana Doa tidak akan ditolak.
Malam pertama Rejab adalah malam mustajabnya berdoa.
Marilah sama-sama kita berdoa untuk kebaikkan bersama 🀲
Semoga urusan kita semua dipermudahkan segalanya.


π‘ͺ 𝑢 𝑴 𝑴 𝑨 𝑡 𝑫 𝑬 𝑹 πŸ¦…
07/01/2024

π‘ͺ 𝑢 𝑴 𝑴 𝑨 𝑡 𝑫 𝑬 𝑹 πŸ¦…



16/12/2023
Selamat Malam & Salam Hujung Minggu buat sahabat KLANG FRENZ United πŸ«°πŸ¦…"Everyone Deserves To Be Remembered"
16/12/2023

Selamat Malam & Salam Hujung Minggu buat sahabat KLANG FRENZ United πŸ«°πŸ¦…
"Everyone Deserves To Be Remembered"


π——π—”π—¨π—Ÿπ—”π—§ π—§π—¨π—”π—‘π—žπ—¨Merafak Sembah Ucapan Setinggi-Tinggi Tahniah dan Ucapan Selamat Kepada Duli Yang Maha Mulia Sultan Sharafu...
11/12/2023

π——π—”π—¨π—Ÿπ—”π—§ π—§π—¨π—”π—‘π—žπ—¨

Merafak Sembah Ucapan Setinggi-Tinggi Tahniah dan Ucapan Selamat Kepada

Duli Yang Maha Mulia Sultan Sharafuddin Idris Shah Alhaj Ibni Almarhum Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah Alhaj, Sultan dan Yang Dipertuan Negeri Selangor Darul Ehsan Serta Segala Daerah Takluknya.

Sempena Sambutan Ulang Tahun Hari Keputeraan Yang Ke-78 Duli Yang Maha Mulia Sultan Selangor pada 11 Disember 2023 bersamaan 27 Jumadal Ula 1445H.

Semoga Allah lanjutkan usia dan merahmati pemerintahan Tuanku.

DIRGAHAYU TUANKU

Sembah Takzim daripada:
Pengurusan KLANG FRENZ United & Keluarga Besar KFU FC

β€οΈπŸ’›



KFU Special Day 2023 πŸŽ–οΈπŸ€²Penutup Tirai Untuk Tahun ini,Majlis Makan Malam bagi meraikan Kejayaan KLANG FRENZ United bersa...
02/12/2023

KFU Special Day 2023 πŸŽ–οΈπŸ€²
Penutup Tirai Untuk Tahun ini,
Majlis Makan Malam bagi meraikan Kejayaan KLANG FRENZ United bersama sepanjang 2023
Alhamdullillah 🀲
Kita Bertemu Kerana Allah Dan Kita Berpisah Kerana Allah 🀲 Ada Rezeki Kita Berjumpa Lagi...🀲Ada Rezeki Kita Berjuang bersama lagi..🀲
Jangan Putuskan Jalinan Ukhuwah Kita Melainkan Mati.
Terima Kasih Kepada Semua Pemain,Team Teknikal & Team Management KFU FC πŸ‘πŸ‘
Terima Kasih juga kepada Semua Penaja-Penaja KFU FC.Semoga Dimurahkan Rezeki Serta Dipermudahkan segala urusan selepas ini.
Kita Jumpa Tahun 2024 πŸ‘πŸ’₯πŸ¦…
The Best Never Rest


Kelab Bola Sepak KLANG FRENZ United ingin mengucapkan setinggi-tinggi penghargaan Dan terima kasih kepada kesemua para p...
30/11/2023

Kelab Bola Sepak KLANG FRENZ United ingin mengucapkan setinggi-tinggi penghargaan Dan terima kasih kepada kesemua para penaja kami yang selama ini sentiasa percaya Dan memberi sokongan sehingga kami berjaya mencapai kejayaan demi kejayaan sepanjang 2023. πŸ¦…πŸŽ–οΈπŸ‘
πŸ†CHAMPION ISMA LEAGUE 2023
πŸ†CHAMPION PLATE ASL 2023
πŸ†CHAMPION FUTSAL OPEN PARLO 2023
πŸ†CHAMPION FUTSAL DECATHLON 2023
πŸ†TOP 5 LEAGUE DIVISON 3 ASL 2023
πŸ†CHAMPION MILO CUP BAWAH 17TAHUN
πŸ†TOP 10 MILO CUP BAWAH 14TAHUN
πŸ†TOP 5 Div6 KFU LEGEND
πŸ†Suku Akhir Selangor Champion League 2023(8Kelab terbaik diselangor)
Semoga kita boleh bekerjasama lagi demi pembangunan bola sepak. πŸŸοΈπŸ‘πŸ€²
Terima Kasih Daun Keladi,Semoga TAhun Depan Taja Lagi 😎
Parlo.My Lensa Sukan Bola Sepak Falahians FC Unixis & Empire Rezqi



Salam Hujung Minggu 🎊Proud to be Klang Frenz United πŸ‘πŸŽ–οΈ"Simpanlah Semua Kenangan Dan Memori Yang Kita Cipta Sehingga Sat...
26/11/2023

Salam Hujung Minggu 🎊
Proud to be Klang Frenz United πŸ‘πŸŽ–οΈ
"Simpanlah Semua Kenangan Dan Memori Yang Kita Cipta Sehingga Satu Hari Kita Kembali Bertemu Pada Takdir Yang Berbeza"
Terima Kasih Rakan Penaja Jersey Parlo.My
Terima Kasih Rakan Kerjasama Falahians FC
Terima Kasih Rakan Media Lensa Sukan Bola Sepak
Terima Kasih semua Keluarga Besar KLANG FRENZ United
The Best Never Rest



Address

Klang

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when KLANG FRENZ United posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to KLANG FRENZ United:

Share

Category