17/05/2022
Dar viena reabilitacija baigta.
Jau nežinau kelinta reabilitacija mano gyvenime. Ne pirma tai tikrai, bet būtų super, jei būtų jau paskutinė. 😃 Nors dėl kelio norėčiau pratęsti ją, bet dabar davė reabilitacijos tik 15 dienų. Kiek suprantu, tai maksimalus dienų skaičius, kiek galima gauti dėl tokios traumos. Procedūros buvo visokios. Keisčiausia procedūra buvo, vadinamas “šarko dušas”. Atsistoji ir tave purškia su stipria srove, lyg iš “žarnos”. Toks atrodo, lyg žaidimas vaikystėj ar kažkoks kankinimas. Stovi, sukiesi ir purškia stipria srove į tave. Belekas, bet sako, gerai kraujotakai. Gal gal. 😃 Buvo, taip pat, standartiškai- masažai, sportai su kinezeterapeutu, lazerio terapijos, ultragarso ir magnetinių impulsų terapija ir magneto terapija. Magneto terapija paveikė labiausiai, bet ne dėl kelio… O tiesiog atsiguli, kojas pakiši po magneto prietaisu ir guli 15min. O sunkiausia magneto terapija dėl to, kad kai guli, leidžia ramią pianino muziką ir ta muzika lygiai tokia pati, kaip per tėtuko laidotuves. Tai guli ir per tas 15 minučių viską prisimeni... Sunku belekaip.... Emociškai sunku....O koja jau be įtvaro ir lenkiasi jau 120 laipsnių. Principe tiek gyvenimui pilnai ir užtenka, nors reikėtų daugiau. Bet daugiau bus vėliau, prasportuosiu! Aišku, dar ir einu kaip meškiukas, šlubuodamas, bet kai atsimenu, jau išeina be šlubavimo. 😃 Tik aišku, kai skubi, tada jau sunkiau, o skubu eiti beveik visada. 😃 Keliui sporto reikia tikrai dar nemažai, tai lieka sportuoti namie. Kaip ir viskas gyvenime: ko nori - reikia įdėti pastangų ir viskas gerėja. Taigi tęsiam sportą, bet jau ne ligoninėje. Viskas į priekį, bėgioti gal šiemet nelabai, bet jau laukiu eiti į baseiną!