01/06/2026
Annyira könnyű belecsúszni abba, hogy folyamatosan azt érezzük:
nem haladunk elég jól.
Nem vagyunk elég türelmesek, elég összeszedettek.
Közben meg sokszor egyszerűen csak túl sok mindent tartunk egyszerre.
Ezt kívülről nagyon kevesen látják.
Az anyaság nem csak fizikailag fárasztó.
Fejben is. Idegrendszerileg is. Érzelmileg is.
Annyira hozzászoktunk ahhoz, hogy mindig bírni kell mindent, hogy sok nő nem azért érzi magát „kevésnek”, mert valóban kevés lenne. ❤️