BBea Jóga

BBea Jóga 🌿 Kezdő jóga tanfolyam – Szegeden 🌿Kipróbálnád a jógát,de eddig nem merted?
🌿Bizonytalan vagy csoportban,
vagy egyszerűen szeretnél biztos alapokkal indulni?

Ez az 5 alkalmas tanfolyam, neked szól 🤍
Fix időpontokkal, kis létszámban, nyugodt tempóban

Ha a lábakat, core izmokat erősítenétek :)-health
03/06/2026

Ha a lábakat, core izmokat erősítenétek :)
-health

Szabad akár szabadban is csak csináljátok! Sokkal jobbak lesznek a napjaitok 🙏🏻💕
29/05/2026

Szabad akár szabadban is csak csináljátok! Sokkal jobbak lesznek a napjaitok 🙏🏻💕

TÁDÁÁM!💕Hozom a nyári jógaórákat!Szabadtérben a legjobb jógázni, így az idei nyáron két helyszínen lesznek órák 🙂• Alsóv...
27/05/2026

TÁDÁÁM!💕
Hozom a nyári jógaórákat!
Szabadtérben a legjobb jógázni, így az idei nyáron két helyszínen lesznek órák 🙂
• Alsóvároson egy zárt, a kíváncsi szemek elöl elzárt kertben (cím majd később) 3 perc gyalog a Mátyás tértől
• A Tiszán, a Vígmatróz PUB fedett teraszán. https://www.instagram.com/vigmatrozszeged?igsh=MWd4a2QzeTJ5YTcxYg==

Reggelente jógás térré alakul majd 🙂
Az Ifjúsági ház vonalában van a Tiszán.
Mindkét helyet nagyon szeretem. Így biztos vagyok benne, hogy jó lesz ott közösen is nekünk.
Szeretném ha adnátok visszajelzést, ki mikor jönne nyáron jógázni.
A lehetőségek:
1. Reggel 9-től hétköznap, mindkét helyszín lehetséges
2. Reggel 9-től hétvége, mindkét helyszín lehetéges
3. Délután 6-tól hétköznap, csak Alsóváros

Kérném, hogy írjátok meg kommentben ki hova jönne szívesen!

További részletek:
A szabadtéri jógák június 21-el indulnak a Jóga világnapján és augusztus 20-ig tartanak!

Június 21- én ingyenes órával nyitjuk a nyarat és tisztelgünk a jóga előtt!

5 alkalmas bérlettel tudtok részt venni az órákon! A bérlet 15000.- Ft.
Ha a 8 hét után marad még alkalmatok, ősztől a csoportos órákra el tudjátok használni!
Helyszínen alkalmat is lehet fizetni! Ez 3500.- Ft hozzájárulás lesz.
A Reservios bejelentkezést is kérném majd.
Minden további részlet, hogy például mit hozzatok magatokkal, majd később.

Plusz ajándék óra jár azoknak akik a nyáron az 5 alkalmas bérletüket lejárják!💕
VÁROM A VISSZAJELZÉSETEKET
SZERETETTEL!

Nagyon nagyon szeretem ezt a mantrát!  SoHam (सोऽहम् / सोहम्) ülj le ma pár percre és próbáld ki ezt a mantrát Jelentése...
25/05/2026

Nagyon nagyon szeretem ezt a mantrát!
 SoHam (सोऽहम् / सोहम्) ülj le ma pár percre és próbáld ki ezt a mantrát
Jelentése: „Az vagyok” / „Én az vagyok” – az egység a mindenséggel.
A légzéseddel együtt áramlik:
 belégzés: So
 kilégzés: Ham
Nem kell bonyolítani.
Csak figyeld a légzésed, és engedd, hogy a mantra vezessen.
Ott vagy. Jelen vagy. Az vagy.   Legyen gyönyörű hetetek!

Van,hogy viccesen csak csavart háromlábú kutyának nevezem. Felismeritek melyik az a 6 közül? Várom a tippeket! -health
20/05/2026

Van,hogy viccesen csak csavart háromlábú kutyának nevezem. Felismeritek melyik az a 6 közül? Várom a tippeket! -health

Ma van a szülnapom és sokat gondolkodtam azon mit írjak vagy egyáltalán írjak e ezzel kapcsolatban bármit is Nektek.Arra...
17/05/2026

Ma van a szülnapom és sokat gondolkodtam azon mit írjak vagy egyáltalán írjak e ezzel kapcsolatban bármit is Nektek.
Arra jutottam, hogy egy kicsit mesélek a jógás utamról. A mozgással kapcsolatos utamról.
6 vagy 7 éve (de lehet 8 éve is van már) amikor lassan, minden előjel nélkül egyszer csak minden máshogy működött a testemben és még nem volt ennyi szakirodalom, nem volt ennyi tartalom az interneten és nem is igazán beszéltek nyíltan a nők a változásokról a testükben, így én magamtól arra jutottam, hogy mozognom kell ha nem szeretnék hógolyó lenni rövid időn belül. ( menopauza fázisairól beszélek ;))
Futottam, vagyis szenvedtem futás közben évekig, fájt mindenem és a fejemet se sikerült kiürítenem úgy futás közben mint ahogy azt sokan mondják, hogy megtörténik...Bicajoztam, na az se volt jó 😃 másért ugyan, de nem lett az én sportom...ülő munkát végeztem mindezekkel párhuzamosan, de nem segített egyik sem, a fájó hátamnak, vállaimnak a derekamnak...
Lassan ugyan, de eszembe jutott mennyire szerettem gyerekként a szertornát, RMG-t...később a pilatest...és ahogy ez eszembe jutott elkezdtem próbálgatni helyeket,csoportokat..irányzatokat...
és a helyemre kerültem...a testem is.
Ma már napi szinten nyújtok és jógázom, gyaloglok és kutyát sétálltatok tudatosan.
DE persze a menopauzát, azaz a súlygyarapodást, amit nálam okozott, nem csak a mozgással sikerült kordába tartanom, hanem váltottam életmódot. Mást eszem, másként néznek ki a napjaim, máshogy alszom (többet mint valaha)...keresgettem és kialakult egy rendszer...aminek egy része a jóga! Folytatas kommentben

Cím

Szeged
6725

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni BBea Jóga új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése BBea Jóga számára:

Megosztás

Kategória