A Trollma 1 egy vicces, érdekes, internetes humort alkalmazó, néha abszurd és szarkasztikus szórakoztató oldal, melynek célja a hazai, Forma 1-et szerető közönség összekovácsolása, szórakoztatása. Az oldal teljes mértékben független, egyik csapat vagy pilóta iránt sincs elkötelezve. Szeretnénk leszögezni, hogy a Trollma 1 egy teljes mértékben független, és egyik csapat/pilóta iránt sem elkötelezet
t oldal. ..Ebből következik, hogy minden csapathoz/pilótához egységesen viszonyulunk, ha megfelelő alkalom adódik rá, görbe tükröt állítunk minden és mindenki elé, aminek köze van a Forma 1-hez...Ebből következik, hogy a jövőben biztosan lesz olyan poszt, amelyben a TE kedvencedből, annak helyzetéből csinálunk viccet. Ha ez neked nem tetszik, hagyd el az oldalt, de inkább arra kérünk: ne vegyétek komolyan a viccet - ahogy sehol máshol az életben sem szabad komolyan venni. Az oldal célja a szórakoztatás, és nem az adott pilóta/csapat fikázása. Ha egyet értesz ezzel, dobj egy lájkot, és hívd meg az F1-et szerető ismerőseidet is, hogy csatlakozzanak az oldalunkhoz - legyünk minél többen! Ezek mellett Tőletek is várjuk folyamatosan a vicces, F1-hez kapcsolódó képeket, mémeket, videókat a facebook falunkra. A legjobb beküldött posztokat mi is megosztjuk majd, ha szerintünk is itt a helye az oldalon!
____________________________________________________________
Bár mindennemű megnyilvánulást várunk tőletek az oldalról, vagy a Forma 1-gyel kapcsolatban, van pár dolog, amit nem szeretünk:
- reklám, spam, "linkcsere", stb.
- durva, ízléstelen, keményen politika tartamú megnyilvánulások
- fikázás indok nélkül (akár az oldalt, csapatot/pilótát, másik felhasználót, stb.) Az ilyen, és ehhez hasonló kommentekre, posztokra és privát megkeresésekre nem szeretnénk válaszolni, így ne fáradjatok a megírásukkal sem.