28/10/2025
Hajrá EVSI ❤️💙
̈kölvívás
Nagy Viktória ezüstérmes az U15-ös Európa-bajnokságon!🥈🥈🥈
A budvai U15-ös ökölvívó Európa-bajnokság szombati döntőjében a 44 kilogrammos Nagy Viktória hatalmas csatában, pontozásos vereséget szenvedett az ukrán Veronika Holub ellen, és ezüstéremmel zárta az Eb-t!
Gratulálunk, Viki! 👏👏👏
Hajrá, magyar ökölvívás! 🥊🇭🇺🥊