26/10/2024
Sziasztok 😍
Ide is posztolom, hiszen sokan nem látták a követőim közül a privát oldalam.
Boldogságom határtalan 🥹❤️🙏🏽.
Aki ismer tudja, hogy 10 éve szívvel-lélekkel elismert ( női ) edzőként tevékenykedtem és a sporttáplálkozásban is aktívan részt vettem, rengeteg elégedett kliens, megannyi referencia, ami mindig örömmel töltött el.
Egy jó ideje már csak " fél lábbal " dolgoztam az edzői szakmában a Scitec Gold Fitness Club ban de sosem fogom abbahagyni teljesen ,hiszen a fél életem tettem a karrierem felépítésére .. csupán annyi történt, hogy belefásultam és éreztem kell valami új dolog az életembe.. nehéz lelki vívódások után kezdődött el a jelenlegi munkám, ami azóta teljesen a szívemhez nőtt!
Alaposan megtanultam a fogászati asszisztens szakmát, majd jött a ranglétra mászás.. és így léptem egy magasabb szintre, mint klinikai fogászati higiénikus a mai nappal .
Ugyanolyan szenvedéllyel és alázattal szeretnék munkálkodni ezen a területen is és boldognak látni a pácienseket, mint ahogyan azt eddig is tettem az életem során , az emberek testi/ lelki/ mentális segítése által.
KÖSZÖNÖM:
A MENTOR-omnak Szabados Tímea tanárnőnek a sok inspirációt, aki mindvégig segített ezen az úton és rengeteg hasznos tanáccsal látott el a tanulmányaim alatt és támogatott .
Ványi Zsuzsa tanárnőnek is köszönöm a sok figyelmet, akit már régebb óta ismerek és bármikor önzetlenül válaszokat adott a felmerülő kérdéseimre.
A többi tanárnőnek is a sok hasznos és információdús órát. ( Varga Julianna, Sáfrány Mária )
Dr. Szanyi Barbarának is hálával tartozom, aki még a kezdetek kezdetén is látta bennem azt az akaratot és céltudatosságot, amit sokan nem . És mindig istápolt, pártfogolt. Sosem felejtem el neki, hogy honnan indultam. Ha ő akkor nincs ez a boldogság ma nem valósulhatott volna meg.
Dr. Nagy Zsolt Ph.D fogszakorvos, digitális és esztétikai fogászat specialistának, mint főnökömnek is köszönetem szeretném kifejezni, aki úgyszintén erősen hitt bennem már a legelejétől fogva és empatikusan álltak a vizsgaidőszakomhoz.
Dr. Nagy Pál Ph.D implantológus, parodontológus fogszakorvosnak is hálás vagyok a jó tanácsokért,amivel segítette a gyakorlatomat.
Polgar Nikoletta dentálhigiénikusnak ( az Élet a rendelőben alapítojának ) a külön felkészìtő órákat.
Köszönöm Ladomérszki Julcsi dentálhigiénikusnak is a sok sok segítséget!!!
Köszönöm Sebestyén Áginak is , akit régóta ismerek és úgy hozta az élet, hogy munkatársak lettünk , a sok helyettesítést és bátorítást!!! Aki mára már barát .
Dr. Rendek Luca fogszabályozó szakorvosnak a könyvet, hogy valahogyan megértsem a különböző készülékek rejtelmeit.
Dr. Máriaföldy Kingának is sok buzdítást!
És minden munkatársamnak, aki aktív tagja a Differental Fogorvosi Rendelő csapatának!!! A sok motiválást🥹🙏🏽❤️.
És persze nagyon köszönöm a páromnak Imike Papp nak a sok sok türelmet!!! Kissé mindketten beleőszültünk😜..
Szívből Gratulálok minden kedves csoporttársamnak, akikkel a végére egy kis család lettünk a sikeres vizsga eredményekhez! A rengeteg tanulás kifizetődik! 🙏🏽