21/12/2025
Na Adventu sinoć čarolija, kao i na Pampasu. A pogotovo u srcima svih navijača. Uspjeli smo doživjeti povijesnu polusezonu i okončati na začelju kao glavni fenjeraš. Treba i to znati. No u životu, a ne samo “fudbalu” ponekad moraš tresnuti bolno o pod da bi se mogao ustati jači. Zaboravimo na tren Upravu, vratimo se na igru i igrače. Sjetimo se početka sezone, pa i generalnu probu pred sezonu (dobili 4:0 Belupo) Osijek je pod Rožmanom igrao dopadljiv i napadači nogomet. Čak do negdje nesretnog poraza u Puli da je netko znao i zabiti. Barem tri gola. Otad sve kreće nizbrdo. No, treba i to reći. Ozljede su pokosilile valjda sve što valja. I sinoć se to i vidjelo. Čim su se vratili Mersinaj, Vrbančić i Matković već to djeluje bolje. Realno Belupa do 80te min nije bilo puno. Nije Osijek bio sila, ali je blago dominirao i nije izgledao kao zadnji na tablici. Pa ni kolo prije kada Gorica praktički iz jedinog udarca na gol povede. I onda sinoć se jasno vidjelo. Izadju Vrbančić i Čolina te iza 80min Osijek pada za barem 20%, voda u ušima. Dakle evidentno je da fali klasnih igrača na razini Supersport HNL koja je sve jača i izjednačenija liga. Dakle nakon generalne čistke bofl Zara robe, potrebna su minimalno 3 do 4 klasna igrača. U svakoj liniji barem jedan. Vjerujemo da trener točno zna i našu podršku ima bez obzira na zle jezike pogotvo “naših” vjernih Slavonaca. Na kraju se mrtvi broje. Ono čega se svaki navijač Osijeka pribojava jesu naši petololonaši iz lože. No, kako smo rekli ovo nije post o njima. A sad odmor od pretplaćenih “loptododavača”. Želimo svima mirne i ugodne blagdane! 🎄✨