26/08/2025
Meie finaalsõitu peab nägema! 👀
Võistlustest on nüüd kaks päeva möödas, oleme puhanud ning end kogunud. Mõeldes möödunud nädalavahetusele on sisimas ikka uhke tunne küll. Sellistes oludes tuua Eestile tugev 4. koht!💪🏼
Loe meie mõtteid seoses finaalsõiduga ning anna teada, mis mõtted sul tekivad seda vaadates! 👇🏼
Liisa-Marie Lääne
“Finaalsõit pakkus kõiki emotsioone. Stardisignaali vale heli tekitas minus hetkeks segadust. Startisime ideaalselt, suurepärane koostöö, täiuslik tagasipööre. Saime hea laine ette, millest väljasõiduga jäime hetke hiljaks ning järgnes ootamatu ja üsna ränk ümberkäimine. Tänu paadikaaslase kiirele reageerimisele suutsin vee alt kiirest välja saada ja paadist kinni haarata. Õnneks piirdus kõik vaid sinikatega, mis paranevad järgmisteks võistlusteks. Arvestades sellega, et sõudsime esimest korda koos, võib öelda, et koostöö oli hea ja tulemusega võib jääda rahule. Arenguruumi on veel.”
Robin Hunt
“Enne finaali starti olin kindel, et kui midagi viltu ei lähe tõmbame ennast medalile, pakkusin hõbetat. Start oli hea, saime ilusti paati ja tõmbama, keeramine oli samuti hea, võtsime ennast lainele ja hakkasime kiiresti kalda poole sõudma. Kuid siis äkki lendas mul aer käest ja laine viskas meid ümber, meie võistlus oli läbi. Tulemusega saab ikkagi rahule jääda teades, et Eestis kahestpaati pole, siis ei saa seda harjutada. Nüüd on mõtted EM-il ja seal võistlemisel.”