21/05/2026
🏁Raassilla kokkuvõte🏁
Raassillaks seekord eraldi treeningut ei teinud ning eks natuke andis tunda ka.
Trennisõidus sai rada meelde tuletatud ja tundus isegi täitsa okei alustuseks.
Ajasõidus sai hakatud nurkasid lihvima siledamaks, aga sõidust maha tulles sidur enam ei lahutanud. Wow, jälle mingi uus tehniline probleem😁.Sai siis hakatud mehaanikutega uurima, milles viga. Eks mingi kartus oli, et ise küpsetasin selle siduri starti proovides ära. Need racing kirjaga tükid võiks ju tugevamad ikka olla 😃. Kasti alt ei hakanud võtma, kuna asendusosi polnud ja sai vastu võetud otsus, et lonkame võistluse läbi.
Esimese eelsõidu jätsin vahele, teises sai starteri abil starditud ja ega nii ägedaks võidusõit ei lähegi. Kolmanda eelsõidu jätsin vahele ja kuna meid oli kokku tulnud 6 osalejat, siis sai finaalis ka kuuendana starditud.
Vahepeal oli sutsakas vihma, mis tegi raja libedamaks ja tundus, et saab isegi halva stardiga ehk võidu sõita. Stardiala oli finaali ajal veel märg ja isegi väga-väga halva stardiga tekkis väike võimalus kiiresti sõita.
Päeval autot seadistatud ei saanud ja ega täitsa hea sõita polnud, kuid siiski niipalju kiirust oli, et finaal sai lõpetatud viiendana.
Nüüd on asfaldi etapid korraks tehtud ja saab suunduda etappidele, kus kruusaosad ka mängus. Ehk saab tehnikajumalaga ka korraks vaherahu sõlmitud ja mõne etapi ilma probleemideta ka sõita läbi.
Igatahes järgmine etapp on kodurajal, Missos!
Suurimad tänud Andresele ja Joelile tehnilise toe eest!
Ning suurimad tänud kõigile kaasaelajatele ja toetajatele!
Pingutame edasi, rallikross on äge!