24/05/2026
První prohra po skoro 14 měsících je na světě, Budiměřice u nás zaslouženě zvítězili. Hodně improvizovaná sestava vlivem zranění a nutného odpočinku. Chyběla nám kvalita ve všech ohledech. Špatné řešení, špatné bránění, špatný pohyb a hráči jako Káninský,Knytl, Souček F. Nahradit v našem týmu nejdou. Prostor dostali hráči, kteří v sezoně spíše chodily z lavičky. A nekteří předvedli slušný výkon. Ale nic se neděje, tabulka už se měnit nebude. Ještě nás čekají 3 zápasy ty si musíme užít a odehrát na 100%. Možná už na nás padá únava a vidíme se někde v létě na lehátku u moře. Děkujeme fanouškům a gratulujeme soupeři,příští zápas v sobotu v Pátku ⚽️