17/01/2018
Ještě bych rád vysvětlil, proč jsem se ve věci LTC Podolí obrátil i na policii a FÚ.
V létě 2014 se mi dostal do rukou dopis MČ Praha 4, ze kterého bylo patrné, že Linhart za mými zády vede jednání s Magistrátem a požaduje převod nájemní smlouvy na tenisový areál ze spolku na sebe. Na mě se tvářil jako na starého kamaráda, nazýval mě parťákem a zákeřně čekal na to, až smlouvu získá a mě z Podolí vyžene. Ja dělal jako že nic nevím, ovšem nikdy v životě mi nebylo z nikoho tak špatně, jako tenkrát z něj. Podobným způsobem mě už před lety připravil o podíl v tenisové hale a ve mně už opravdu bouchly saze. Nahrál jsem si rozhovor s ním, kde mi vyprávěl, že vypral loterijní společnosti milion korun pres účet klubu za provizi 7% a že dal do účetnictví faktury na něco, co si v podstatě vymyslel. Došel jsem na Magistrát a vysvětlil, že jako prezident klubu o žádné žádosti o převod nájemní smlouvy na Linharta nevím a že je to dle mého nazoru podvod.
Magistrát Linhartovi sdělil, že o jeho žádosti bude možné rozhodnout jen tehdy, když ji podá celé vedení klubu. Tak si Linhart podvodem s neplatně přijatými členy toto vedení vytvořil a požádal o převod nájemní smlouvy znovu. Tentokrát se mi takto křivárna podařila překazit prosbou o pomoc u paní primátorky Krnáčové a následně soudnim předběžným opatřením.
Dušínovsky se prezentunicí Linhart nikdy nepřizná, že na mě udělal podlý podraz a já si to nenechal líbit a pustil se do něj. Překrucuje věc tak, že se mě musel zbavit, protože jsem na něj z ničeho nic poslal policii a FÚ. To jsem opravdu udělal, ale žádost o převod nájemní smlouvy podal dávno před tím. Tím udělal Linhart definitivní tečku za našim pětadvacetiletým kamarádstvím a udělal z nás nepřátelé. Nikdo si nemůže myslet, že si se mnou vytře zadek a já svěsím uši a zmizím. To jsem udělal, když jsem přišel o podíl v hale, ale tentokrát už ne!!!
Další žaloby budou samozřejmě následovat, budu chtít udělat finanční audit a jako prezident klubu se znovu obrátím na FÚ.
Linhartova snaha o převod nájemní smlouvy nese podle názoru mého advokáta znaky trestného činu podvodu přinejmenším ve stádiu pokusu. Proto jsme minulý týden učinili v této věci další podání na Státní zastupitelství včetně vyčíslení škody, která by klubu vznikla, kdyby Linhartovi převod vyšel. Škoda by byla v řádech statisíců korun ročně. A co si budeme povídat, právě o tyto peníze mu samozřejmě šlo.
Petr Ježdík
prezident klubu