20/04/2026
Divoký zápasový víkend! V sobotu K1 Liga, v neděli Dětská liga. Celkově máme 5 vítězství a 2 porážky.
Na K1 byly docela jatka. Tonda a Mára měli své první zápasy, Rohlík si dala repete proti soupeřce, která ji minule porazila v Liberci. Repete byl i výsledek, i tentokrát nám to o kousek na body uteklo, holt za měsíc se zlepšit tak, abysme ji porazili, nešlo. Lepší než nemít zápas.
Tonda je šikovnej technik, přiměřeně tvrdej, a hlavně má rozum a umí v zápase myslet, takže našel recept a soupeře přesvědčivě rozebral, i když si přitom prokousnul ret a prasknul bubínek.
Mára je zase srdcař a rváč. A ještě měl zápas s klukem, který je taky srdcař a rváč, a navíc se znají, jelikož oba jezdí na naše soustředění. O to větší to byl pokus o vraždu, protože to pak není takovej ostych jako do cizího. Chlapi se tam strašně seřezali, válka jako řemen, Mára o kus líp trefoval a nakonec vyhrál RSC.
Sam opět neměl soupeře. Jsem zvědavej, jak půjde na MČR, kam potřebuje body do kvalifikace, když za celé jaro hubne a připravuje se na každý turnaj, a pak pro něj nejsou soupeři. Jo, byrokracie ve sportu je super, stejně jako všude jinde.
V neděli jsme šli lightové disciplíny, Maty jako minulý týden projel turnaj jak nůž máslem, 3 zápasy ukončené před limitem a zlato. Jarní zápasy se vyhrávají v zimní přípravě, a Maty jezdil na semináře, makal, a navíc má talent, takže teď zaslouženě sklízí sladké ovoce.
Zuzka potkala stejnou rváčku, jako je sama, a tentokrát padla kosa na kámen, soupeřka byla technicky čistší a líp se ve rvačce prosazovala, ale byl to strašnej sekec mazec, Zuzka má potenciál, jen to ještě musíme trošku vybrousit. Třetí holka v kategorii se radši odhlásila z turnaje, když ten zápas viděla, takže z toho máme rovnou stříbro:-D
Uf uf, nabitý program, díky týmu za nasazení, od koučů, rodičů, fans až po závodníky. Makáme dál!