01/07/2025
V nové sezóně okresní derby: Holasovice - Malé Hoštice
Holasovice ženy budou i v následující sezóně nastupovat v Moravskoslezské divizi A. Oproti minulé sezóně se bude hrát dvoukolově (loni tříkolově). Celkem bude hrát 9 týmů a na podzim čeká naše ženy 8 zápasů. Po x letech dojde opět k okresnímu derby. Nově jsou v soutěži přihlášené Malé Hoštice. Mezi nové účastníky dále patří Nový Jičín a ostravská Hlubina.
Soutěž začne o posledním prázdninovém víkendu a ženy na začátek čeká těžký venkovní duel s Vítkovicemi.