David Wawreczka

David Wawreczka Stránka zobrazuje průřez mé nekonečné kariéry a poukazuje na mou silnou vůli kterou se dokáže hodně

Jarní kopečkovà plná nejlepších lidiček co znàm,mistrů,kamarádů a bêžeckých śílenců,se kterými jsem moc rád 🏃🏃🏃🏃O důvod ...
25/05/2026

Jarní kopečkovà plná nejlepších lidiček co znàm,mistrů,kamarádů a bêžeckých śílenců,se kterými jsem moc rád 🏃🏃🏃🏃

O důvod víc bêžet za každou cenu a být na kouzelné Jamajce s nimi MSBP je za mnê nejlepší pohár 🍀🍀🍀🍀

Jarní kopečková 24.5.2026 - Havířov🙂7 závod MSBP poháru a moje 6 účast na jarní kopečkové v řadě,stále mám všechny 😉Poča...
24/05/2026

Jarní kopečková 24.5.2026 - Havířov🙂

7 závod MSBP poháru a moje 6 účast na jarní kopečkové v řadě,stále mám všechny 😉

Počasíčko bylo dneska vymazlené na sluníčko okolo 30 stupňů 🌞

Na start 7 kopečků se dnes vydalo celkem 44 odvážlivců 😇

Zdálo by se vše připravené pro můj let dneska,ale jeden problém tady byl 😌

Od pátku už jsem se necítil moc dobře,sobotu po nákupu v Polsku se už odpoledne celé odleželo oslabený a vypadá to že je problém zase s kyčlí a že zdraví vydrželo 2 nebo 3 závody🤨

Ráno posouvám vstávání z lužka až na nejposlednější hodinu 8:15 tuším do čeho jdu a co mně čeká 🧐

I tak se těším na závod,plán se v hlavě celý musel překopat a strategie upravit,to jsem ještě nevěděl co se stane a všechen plán veme rychle za své 😞

Na startu sami dravci jako M.Buba,D.Flaša,V. a D. Šindelkovi nebo M.Škapa a M.kotala,mezi těma se rozehrála bitva o první místa v závodě 👍

Závod začal 1km 4:08 na čekané co to se mnou udělá ještě to jde ,chrti už poodbíhají,tam se to s nimi nedá tak si běžím svoje,než přijde první kopeček a tam poznám že to nepůjde 😒

Opět žádná síla ve stehnech jako před měsícem stejný problém a příčina jasná opět pravá kyčel mi neumožňuje běžet do kopce jak bych chtěl.,za mnou běží M.Mazáčová a s odstupem další,na které se udělalo náskok,to nebude mít dlouhého trvání 😟

Přichází seběh panelovka,pokouším se tam rysknout nahodit rychlost 3:12 a ještě zvrátit osud,jenže po chvíli mě v kyčli tak silně píchlo jak by mně někdo bodl nožem a následný druhý kopec na vůli bojuju se silnou bolestí kde napadám na pravou nohu a jen hlava drží ,to už vím že tohle je poslední kopec,který vyběhnu a dál to nepůjde 😢

Přichází seběh vidím před sebou S.Zálezského,ktery šel druhý kopec v závěru,pokouším se ho dohnat,nejde ani v seběhu běžím ho kolem 4:00-4:10 poznávám že tempa co měli být 3:45 v seběhu už mohu taky zapomenout,spojím se s M.Mazáčovou a chvilku běžíme spolu a za mnou už se blíží další soupeři 😕

Jdeme na třetí kopeček a ten běžím jen kousek,nohy nemají ani píď síly jdu do předklonu a delší krok,už pouštím Marťu ať běží a za mnou blízko R.Slowioczek a T.Wágner,ti jdou rychle předemně,musím celý kopec jít ☹️

Seběh je už taky poloviční,nepouští mně to a síla žádná,jak to bolí odejdou po půlce závodu všechny síly a pak je problém vůbec běžet i z kopce,co už musím se nějak dostat do cíle 🥸

Čtvrtý kopeček běžím ještě méně než ten třetí,mohu v předklonu jen rychlou chůzi,tam mně popraví na konci kopce V.Važík a to neběží nijak rychle 🥺

V seběhu ho ještě před občerstvovačkou doběhnu,ještě jednou se pokouším to rozběhnout,smažu 60m odstupu a dalších 50 získám,jenže vím že to na pátem kopci neudržím,sebe menší vlnka je problém abych jí nešel 🫣

Pátý kopeček běžím asi 20m a bez sil,opět přejdu do chůze nějak to celé zase vyjít a až v závěru kopce rozběhnout, blízko vidím už i R.Holuba jak se přibližuje,odrazím to seběhem,kde běžím 4:10 a s prudšího 3:55 v bolestech protahuju krok a sleduju jestli se někdo blíží nebo ne 😥

V malé vlnce znova chvilku musím jít už se to nedá ignorovat,pak je seběh před panelovkou tak se rozběhnu a ještě odrazím dva soupeře za sebou 👈

Šestý kopeček panelovka ani metr nevyběhnu musím to jít a dost se už bulám do leva,prava to jsem nejblíže kolabsu,vidím jak jsou za mnou už M.Kasina a P.Weiss a jdou do předu,oba mi utečou,P.Weisse vidím na 60m před sebou ještě 😳

V seběhu se snažím ještě dotáhnout P.Weisse stahnu to na 30m,nejde se rozběhnout ani v delším kopci,normálně bych to stáhnul okamžitě a letěl dále,tuhle popravu si musím vyžrat až do konce,800m před cílem mi definitivně dojdou síly a uteče mi i on 😭

Sedmý kopeček je nejkratší a cílová,ač nemohu vůbec tak ho na vůli vyběhnu,ať nejsem taková sr**ka co celý závod jen jde,bo není schopná nic vyběhnout🥺

Do cíle se dostanu v čase 1:05:48,2 až na 8 místě v kategorii,a totálně semletý,nejde ani chodit👎

Gratulace všem co zdárně a ve zdraví dokončili dnešní kopečkovou,srdcovku a skvělý závod 💪

Marttině Mazářové mocky Gratuluju za prvenstvé celkové i v kategorii 🍾

Po závodě následovalo hodně focení a žranice,parky s chlebem,hořčicí,kečupem,zákusek,pivko to já daroval a dal si svůj ionťák,a 2x zmrzlinu vanilkovou a jahodovou🍦

Dnes já si opět vyzkoušel,jaké je to bojovat s totální beznadějí a bolestí v kopcích,kde se tak jako tak musíš dostat do cíle a 3ři kopce vyběhnuté 4ři ne,počasí na tom nemělo žádný vliv,kyčel 100% a tak další můj program mimo MSBP je nejistý,držte palce se opět vrátit na ty výkony ne na tohle 👎

Děkuju Walowcům D.Sládkové a dalším za perfektní organizaci,občerstvení,jídlo i fotečky se závodu,i proto se tam vždy vracím v jakémkoliv stavu jdu na start a běžím 🍀

Historie Jarní Kopečkové a ochutnávka na co se už moc těším🙂2021 -  55:50 - 2 místo v kat.2022 -  56:03 - 4 místo v kat....
19/05/2026

Historie Jarní Kopečkové a ochutnávka na co se už moc těším🙂

2021 - 55:50 - 2 místo v kat.
2022 - 56:03 - 4 místo v kat.
2023 - 59:20 - 4 místo v kat.
2024 - 65:57 - 5 místo v kat. - velké problémy s ploténkou a zády
2025 - 56:01 - 1 místo v kat.

Letos se uvidí vypadá to že jsem se s nejhoršího dostal,otázka co se mnou udělají kopečky,kdo chcete tipněte si jaký čas v neděli zaběhnu 🥹

16/05/2026

Lučínská 6tka - Lučina 16.5.2026🙂

Druhý závod Karvinského poháru a první ročník na Lučině😉

Počasí bylo k nám dnes nečekaně přívětivé 10 stupnú zataženo ale bě hem závodu bez deště,teprve až po něm trochu sprchlo ☁️
Ná závodě se představilo celkem 24 běžců,jak na první ročník a při tom počasí to je takový vstupní základ😌

Mezi středečním a dnešním závodem se jen lehce trénovalo ve čtvrtek a tak co bude v sobotním závodě byla tajenka,jelikož se běžel po prvé😗

Beru sebbou jak Nike Alphafly 3 střely tak i obité Nike Alphafly 2 a na místě podle bláta,štěrku a vody se rozhoduju,které vemu,nechtěl jsme zničit střely tak já se rozhodl pro Nike Alphafly 2 bíle,přednost před větší rychlostí dostalo nezlikvidovat střely😋

V závodě bylo opět hodně favoritů jako A.Korzonek,J.Vlašic,D.Hartig nebo L.Hlaváč🤓

Od startu 1km 3:56 rozběhlo se to svižně lehce z kopce pak mírný výběh,držím se za čtveřicí favoritů,která mi po 400m už poodbíhala a rozehrála mezi sebou vlastní souboj o podium👌

Za mnou běžel P.Sztymon, po 500m jsem ho pustil před sebe a zavěsil se za něho,dále následovali T.Jachymčák a R.Fojtík,pak se kolem nás přehnal J.Michálek a docvakbnul vedoucí čtyřku😛

2km 4:07 pár krátkých seběhů před stoupáčkem,hodně tam šetřím síly a nejdu před P.Sztymona i za cenu zpomalení tempa,jelikož nevím stále co mně čeká dále,využil toho T.Jachymčák,který nás oba předběhl a začal se lehce vzdalovat🧐

Pak následoval seběh po kluzké trávě směrem do lesa,a tam já
ztratil,jelikož se bojím to pustit v sebězích na mokru v Alfech a tam mi T.Jachymčák pláchl na 40m odstup i P.Sztymon získal náskok 🤨

3km 4:27 tam byla dlouhá 2km pasáž,vedoucí po štěrku,ovšem mírně stále na horu,nedaří se mi stahovat ani jednoho,dotáhl jsem alespoň J.Michálka,ten přepálil očividně start a pak už se propadal 😏

4km 4:19 dlohá cesta na štěrku lehce do kopečka,běžím svoje,zrychlit se moc nedá,teď by se mi hodili ty Alphafly 3,tak držím odstup a celkově 7 místo 🫡

5km 4:19 vyběhlo se k cestě a tam okolo 400m podel hlavní cesty,stále vidím T.Jachymčáka i P.Sztymona před sebou odstup nad 25 a 15 vteřin je nemožné stáhnout,za mnou už cirka 40m odpadající J.Michálek ✌️

5,8km a 4:14 tam na nás čekalo 140m lehčí stoupání a pak už kolem rodinných domků posledních 500m do cíle🤗

Začínám stupňovat závěr a stahuju P.Sztymona na 10 sekund rozdílu,blíže se už bohužel nedostanu😒

Závěr 3:50 je už pozdě a tak do cíle vbíhám v čase 24:31.97 na 3 místě v kategorii,o čem se dovím až u vyhlášení a 7mý celkově👍

Ve vedoucí čtyřce zuřil souboj o vítězství když lehce se trhnul A.Korzonek a náskok 14 vteřin si udržel až do cíle,před D.Hartigem ,krásná bitva byla o třetí flek mezi J.Vlašicem a L.Hlaváčem.který rozhodlo pouhých 29 setin ve prospěch J.Vlašice💪

Po závodě ještě vyklusání a rozbor závodu z T.Jachymčákem,to po prvé a na posledy chvilku sprchlo a pak se jdu převléci,kdfyž v tom mně volají že jsem na třetrím místě,se kterým já nepočítal😝

Jelikož se mi letos ani jednou nepovedlo stát na bedně už to beru jaksi automaticky že to nevyšlo a tak na půl převlečený už bez rukaviček bohužel,to by trvalo se rychle oblíkám a běžím zpádky a na vyhlášení heh😇

Ceny šampus,super voňávka to potěšilo,ač to bylo nečekané pro mně,za rok bych to rád výrazně zlepšil,jestli ještě budu zdravý 🥹

M45

A.Korzonek 🏆 – pořadí v kat: 1
J. Vlašic – pořadí v kat: 2
D.Wawreczka – pořadí v kat: 3

Všem vyhlášeným Gratuluju k umístění a těším se už na další závody Karvinského poháru 😊

Speciální Gratulaci zaslouží jenak za 2 místo v kategorii,J.Vlašic,který pro mně přijel až do Českého Těšína a odvezl mně na závod i domů,toho si moc cením,jelikož cesta na Lučinu busy by byla hodně komplikovaná👌

V pořadí do 45 let se dnešním třetím místem vracím do boje o top trojku 👆

Vybêhnête s Dêkanem - Karvinà 13.5.2026 🙂12 ročník a můj druhý v řadê,od loni to je moje srdcovka kde musím bêžet 😉Počas...
14/05/2026

Vybêhnête s Dêkanem - Karvinà 13.5.2026 🙂

12 ročník a můj druhý v řadê,od loni to je moje srdcovka kde musím bêžet 😉

Počasí i letos dopřàlo ikdyž moje vedra nejsou 15 st.a polojasno 🌤
I letos se na startu sešla solidní účast 97 bêżců kolik 🫡

Byl to první závod po poslední dokončené injekci už 9té letos,kterà aspoň na chvíli odstranila bolesti a jde zase rychleji bêžet,zatím teda 😗

Moc já se na závod têšil od čtvrtku makal tréninky a cíl byl srazit výraznê čas s Hrabovské pêtky 😇

Trať mří 5,35m,ale zajímal mê mezičas na 5km a pak i cílový,dva v jednom jako vloni 🙃

V zàvodê byli dravci jako L.Hlaváč,D.Hartig,M.Śkapa nebo S.Siuda a tak se očekávalo rychlé časy 😋

Závod začal a 1km tempo 3:42 úplně stejné jako vloni v top formê,plànek udêlát si náskok v púlce trati na výkon a vycházel 👆

2km 4:01 chvilka po pêšinê,pak k Lázním Darkov,kde byl slušný ptoťák,nix męnê na tempo 4:07 jsem opêt získal za 2km tedy 31 vteřin 👍

3km 4:04 už se vbíhá do Parku B.Nêmcovè, tam mnê míjí R.Pietrzyk a mi začaly ubývat síly,držím to ještê a i tím získám další 3 vteřiny,bêžím sám za mnou velká propast ☝️

4km 4:11 s výbêhem do schodů,které minu a bêžím radêji vedle pêśinkou,tady už bojuju o čas a vím že 5km zlepším výraznê,jenže chci ještê zrychlit nêjak ✌️

5km běžím k mezičasu už s utavenými nohami i tak 4:00-3:55 a stihnu čas 20:07 což je o 30 vteřin vylepšený výkon s Hrabové,pak mně čekal ještě 350m do cíle 😏

Snažím se stahovat spomalujícího D.Hartiga,který stále bojuje indisponován,avšak náskok cirka 60m udrží ,musím lehce zvolnit a vše dám do poslední rovinky,kterou protnu v čase 21:31,73 tam je to o dost horší od loňska,jenže to bylo průměrné tempo 3:51 a na to ještě nemám😒

Celkový výkon stačil na 8 místo,to by bylo slušné ještě,jenže výsledky budou kdo ví kdy,později upřesním ✌️

Hodnocení závodu,mám radost že mně nic nebolelo a nebolí,na tempech se tréninky projevili a hold že lońský čas byl o dost rychlejší,nad tím budu pracovat,ikdyž bude zpousta závodů a nevím,na který se připravit dřív,tak to lepím co to jde🤓

Letos se mi povedlo se vyfotit s opeřencem hezkým co vloni nevyšlo😎

S medailemi se nefotím se zásady jak není s top trojky,to pro mně moc neznamená,max jednou za ### let😀

Po závodě pokec s přáteli,stihlo se před mým odchodem i vyhlášení mužů a žen kde vyhráli L.Hlaváč a I.Zbořilová Gratulky 👌

Teďka se dát rychle do formy na sobotní Lučínskou 6stku,která bude druhým závodem Karvinského poháru,a pak už Kopečková,kde se budu na vůli ždímat asi hodně v kopcích a vše zachraňovat v sebězích co půjde🍀

Výsledky jsou na fugatiming.cz 🤗

Čtyřlístek tréninků uzavřen a teďka už to vše zůstane na osodu co v hlavním květno-červnovém programu s toho vyjde,zda s...
10/05/2026

Čtyřlístek tréninků uzavřen a teďka už to vše zůstane na osodu co v hlavním květno-červnovém programu s toho vyjde,zda se mi povede zachránit sezonu ještě,výkony ne slimo běhy🍀

Středeční dlouho očekávané vyšetření vyšlo další injekcí do stehna,která vede do kyčelního kloubu do pouzdra,pozitivum,silná dávka Marcainu zabrala a operace nebude nutná snad dlouho🙂

Jelikož už moc volna nemám v práci skrz doktory tak se muselo jít do práce i s tou dávkou,ale přežilo se to😉

Tenhle výkend nebylo nic v plánu běžet,ikdyž N.Jičinský půlmik mám moc rád a za rok bych se tam rád vrátil,ale jen za předpokladu časy pod 1:30,jinak by to nemělo smysl pro mně 🙃

Čtvrtek
Běh z práce po odpolední 6050m - rozběhalo se to hned a to jsem to šetřil decentně 4:55 😌

Pátek trénink s Karolina
Rozklus 2280m
ABC
Rovinky 3x100m
Pyramida od nejdepšího 500-400-300-250-200-150-110-50m - tempo 3:16 celkově na 50m 2:35 - 500m 3:36😗

Sobota tréniink s Karolina
12600m - Imitace druhé části Těšínské 8 a pak zvlněný terén kolem golfového hřiště a okolí Ropice přez Rakovec a do Polska😋
Neděle trénink s Karolina

Rosklus 1600m
ABC
Rovinky 3x100m
Úseky 5x200m - 2úseky tempem 3:10 a tři s Karolina 3:35-3:40
Výběh 10 000m zvlněný docela náročný - od stadionu kolem Těšinské přehrady přez ulice školní do táhlého kopce a na Mosty se seběhem po ulici Lípové a kolem Žukovské do svibky,to už jsme toho měli oba akorát po 4 dnech tréninku,ale splňěno😇

Dorazili fotky s Hornobludovické 7 🙂Tady je vidêt,jak je už čtveřice chrtů za mnou a za mostkem jdou všichni do předu,dí...
05/05/2026

Dorazili fotky s Hornobludovické 7 🙂

Tady je vidêt,jak je už čtveřice chrtů za mnou a za mostkem jdou všichni do předu,díky mé neschopnosti v kopcích,a pracný náskok vydobytý se sebêhu byl k ničemu,bože můj,bože můj 🫣

Hornobludovická 7 - Horní Bludovice 2.5.2026🙂První závod letního Karvinského poháru🙂Na startu celkem 78 běžců za luxusní...
02/05/2026

Hornobludovická 7 - Horní Bludovice 2.5.2026🙂

První závod letního Karvinského poháru🙂

Na startu celkem 78 běžců za luxusního počasíčka 25 stupňů a jasné oblohy☀️

Původně ještě před dvěma týdny nebyl v plánu žádný Karv. pohár díky zdraví,zvrat nastal k lepšímu a tak chci bojovat o top tři alespoň v letním🙃

Co se ještě nenatrénovalo jsou kopce a vlnky a právě dnešní závod ukázal kde to moc hoří a kde by to šlo🤓

1km 3:55 po úvodu po vyšlapané cestičvce po trávě se běželo v lehkém protivětru z kopce,po 500m zlom dolů a tam hned musím likvidovat ztrátu na běžce před sebou jako R.Fojtík,cirka 15 m odstupu 😗

Úseky místy 3:25-3:30 předbíhám co se dá,je to zavádějící taktika,jenže musím si před kopci udělat náskok,jenže hodně sil do toho dávám,nedá se taktizovat na 7km moc 😌

2km 3:48 seběh na cestu 3:15 tam se snažím to rvát co to jde a mám n dohled i P.Pospíšila,za sebou se mi povedlo urvat skupinku a o to mi šlo 😋

3km 4:02 po seběhu rovinka na asfaltu a po štěrku,a čeká první zlomový okamžik závodu náběh po šutrech a kořenech do schodiště,cirka 30 schodů 🤨

4km 4:44 Tam mi to vůbec nesedí a schodiště jdu po dvou aby stehna neuhořely únavou,hodně běžců to jde,jenže i tak mám náskok vykrácený na minimum před dravci jako P.Sztymon,R.Trávníček nebo P.Kořenek, i P.Fojtíka vidím o dost blíže🧐

Pak je poslední seběh okolo 500m ač vím že to je risk tak i v protivětru to pustím 3:40 snažím se jim utéci metodou buď a nebo 😎

5km 4:35 Naběhne se do trávy a tam mi to už moc nejde,asflt je asfalt,chrti se přibližujou a ještě před můstkem mně předbíhá celá zmíněná trojice 😞

6km 4:50 pak až do konce závodu již není jediná pasáž kde by byla šance pro mně vše ještě zvrátit,jen stále na horu 😔

do kopce není síla sice mi o moc nepoodbíhají,jenže já jsem rád že běžím,nedá se mi zrychlit a přijdou ještě horší momenty 😟

7km 5:08 600m před cílem mám R.Trávníčka blízko tk 7 vteřin ostatní už nestihnu,hlava chce,vůle bojuje,jenže nohy mrtvé tak je to nemožné dohntat 🙁

Do cíle dobíhám v čase 30:44 1:15 za lońským výkonem tam byla forma i zdraví ještě na super úrovni,v ktegorii do 45 let jen 11 místo,nu nic moc počátek a nespokojenost 😳
Takže souhrn z kopce už to lítá solidně,budu ještě makat na tom,rovinky ty jdou jakž takž,travnaté úsek
y mizerne a kopce aušus úplný,závody které by končili na kopci by byl pohřeb umístění 😤

Takhle by kopečková byla katastrofa a celý MSBP s jistotou pohřbený z kopce bych letěl ale do kopce umíral a k ničemu by to nebylo v cíli,leda se hned po běhu zbalit a jet domu 🥺

Po závodě na nás čekal dlouhý páreček,hořcice s chlebem a tombola,kde klasicky se nic nevyhrálo 🫣

Po příjezdu do Českého Těšína jsem si na ho´dku šel zahrát basket,to taky už rok nebylo,není na to čas hold 🏀

Foto se závodu jestli fotili tak snad do týdne budou ✌️

Další závod si promyslím,musí se trénovat kopce a 6.5. mně čeká to hlavní vyšetření kyčle,na které čekám skoro 3 měsíce,ještě že ten pocid po závodě je že mohu klusat a další den trénovat,né jak bylo nedávno 🍀

Fortuna běh - ČR.-Pol. - 26.4.2026🙂Top srdcovka 16 ročník a moje již 15 účast😉Po x době i po sobotním závodu stále bez b...
27/04/2026

Fortuna běh - ČR.-Pol. - 26.4.2026🙂

Top srdcovka 16 ročník a moje již 15 účast😉

Po x době i po sobotním závodu stále bez bolesti jdu na závod,který mně enormě zajímá o prestiž nejlepšího Těšiňáka na domácí půdě,kde se musím i přetrhnout jen abych tam byl 😇

Rozklus,rovinky ABC u všeho se cítím celkem fajn,jen ten vítr místy nárazový a chladná teplota nenií to nej co mám rád 😗

Před závodem tradiční sraz v 11h ParkSikory s partičkou SPK na foto a pokec a jde se na start😛

Teplota vzduchu dnes jen okolo 11 stupňů oblačno místy polojasno a celkem studený vítr ⛅️

1km 3:56 nechci to běžet jako vloni ostře od počátku,vím že sice zdravý ale ne v top formě ani z daleka,nechci umřít ve druhém kole,takže z rozumem není to sprint jako včera kde se muselo 😋

2km 4:07 běžím ve skupince s pár běžci mimo jiné i s H.Legerskou a D.Brozdovou,tam ovšem očekávám že jak zrychlí už ji nebudu stačit 😏

3km 4:08 stále držím tempo v čase 4:10,který chci dnes běžet aby to jakž takž vypadalo,na časy pod 39 a 40 teď je nemožné myslet 😒

4km 4:18 tam mám slabší moment a D.Brozdová mi utekla,při zrychlení to už neuvisím,H.Legerské já se lehce vzdálil,nevím co se s toho vyklube dále 😞

5km 4:10 vracím se do toho tempa,ale běžím sám ve předu jsou tak 20m,za mnou to raději nesleduju a snažím se držet tempo🧐

6km 4:19 v protivětru se mi už hůře běží náběh do druhého kola se není za koho schovat a tak tempo pokleslo,což se mi moc nehodí,stále běžím osamoceně😌

7km 4:14 snažím se zrychlit,ale tohle je pořád málo na to co potřebuju,nikoho nedobíhám,naštěsti ani nevykapávám,touhle dobou se zraněním v období leden až půlka dubna padala tempa na hororove 4:30 a hůře až do cíle 😳

8km 4:09 Vymačkávám ze sebe co jen jde a znovu jdu pod 4:10,za mnou je smečka Polských běžců jako M.Franek albo B.Gredka ☝️

9km 4:17 běží se přez mostík a tam i ta maličká vlnka mi trochu přitíží,poslední kilák musím dát ze sebe všechno do mrtva ✌️

10 km 4:03 Proták opět dává o sobě znát a tak zrychlení není podle představ a už mám i hodně ubité stehna,i tak poslední 100m na stadionku Mosir sprintuju za 3:40 a doběhnu v čase 41:46 😎

Nejlepší letošní výkon o minutu s Mořkova a zdravý,jenže k ničemu to nebylo jak to hlavní nevyšlo 😟

Za cílem vím že se dalo se sebe maximum,na které teď mám a že ten čas je mizerný,bohužel v pořadí nejlepších Těšińáků to stačí až na 5té místo a to mně ničí ještě více🥺

Pořadí nejlepších Č.Těšińáků 😐

1. M.Gaura 37:19
2. L.Michejda 37:46 - velký osobák
3. R.Bajtek 38:50
4. J.Czudek 39:11
5. David Wawreczka 41:46

Všem moc Gratuluju 👌

Bude těžké se dostat na časy osobáku 38:42 jestli se to ještě povede,bude to chtít trpělivost a zdraví v dané chvíli to první nemám a to druhé naštěstí už ano 🥹

Hodnocení dnes 80% jelikož nejsem mrtvý na týden a dva závody po sobě po x době v dobrém stavu,to by měla být moje výhra,jenže vloni Polanka 2 místo,Fortuna 3 Těšińák,letos oboje až 5tý a to je obrovské zklamání 🍀

Musím se s tím nějak srovnat a makat do mrtva jak v nejlepších sezonách 2020-2023 snad to ještě někdy vyjde

Výsledky 10 km Klasifikace Nejlepśí Bêżci Českého Têšína 1VRZALOVÁ SIMONA69600:33:303:21 min/kmK/1K30/1CC/1WMA 00:32:35 ...
27/04/2026

Výsledky 10 km
Klasifikace Nejlepśí Bêżci Českého Têšína
1
VRZALOVÁ SIMONA
696
00:33:30
3:21 min/km
K/1
K30/1
CC/1
WMA 00:32:35 K/1
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
SSK VÍTKOVICE

2
GAURA MICHAŁ
76
00:37:19
3:44 min/km
M/46
M16/14
CC/2
WMA 00:37:19 M/95
CZE
CZESKI CIESZYN

3
MICHEJDA LEON
192
00:37:46
3:47 min/km
M/56
M40/16
CC/3
WMA 00:35:49 M/56
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
SPK ČESKÝ TĚŠÍN
Poprzednio
00:41:10

4
BAJTEK ROSTISLAV
215
00:38:50
3:53 min/km
M/70
M40/24
CC/4
WMA 00:36:32 M/74
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
SPK ČESKÝ TĚŠÍN
Poprzednio
00:44:53

5
CZUDEK JAKUB
233
00:39:11
3:55 min/km
M/78
M30/27
CC/5
WMA 00:38:01 M/113
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
DIALEDRUNNER.COM

6
BROZDOVÁ DARINA
662
00:40:41
4:04 min/km
K/15
K16/5
CC/6
WMA 00:40:36 K/23
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
SPK ČESKÝ TĚŠÍN

7
WAWRECZKA DAVID
607
00:41:46
4:11 min/km
M/135
M40/45
CC/7
WMA 00:38:40 M/125
CZE
ČESKY TĚŠÍN
SPK ČESKÝ TĚŠÍN
Poprzednio
00:41:27

8
HRBACOVA KLARA
200
00:42:21
4:14 min/km
K/18
K30/7
CC/8
WMA 00:41:44 K/30
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
Poprzednio
00:44:39

9
KAISER BELINDA
323
00:44:21
4:26 min/km
K/32
K50/2
CC/9
WMA 00:39:07 K/17
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
BLACKDOGSPK ČESKÝ TĚŠÍN

10
OSTRUSZKA MICHAL
45
00:44:48
4:29 min/km
M/250
M30/88
CC/10
WMA 00:44:32 M/358
CZE
ČESKÝ TĚŠÍN
TKB - MICHAL
Poprzednio
00:44:53

Raději bych u sebe vidêl 🇪🇦 vlajku,když už nevyślo po 5 letech top 3 a přeruśila se tradice 😔

Charitativní bêh Polankou 25.4.2026 🙂Jubilejní 10 ročník závodu a moje 7mà úćast v řadê na téhle srdcovce 😉Počasíčko opê...
25/04/2026

Charitativní bêh Polankou 25.4.2026 🙂

Jubilejní 10 ročník závodu a moje 7mà úćast v řadê na téhle srdcovce 😉

Počasíčko opêt skvêlé slunečné jako každý rok okolo 20 stupňů ☀️
Opêt hojná účadt jak na 10 tak i 2,7km 🤗

V pondêlí se povedlo doktorce odstranit 2 skřiplé nervy,injekcemi a masáží se to srovnalo,do stavu,který jsem od půlky července neznal,nevím jak dlouho to vydrží,musím se radovat s toho co je teď moje zdraví asi bude vždy s papíru nu 😇

Kyčle se tím trochu také zlepśili,žãdný útlak nervu,nebo mírný,snad nêco letos ještê vyhraju 😙

Atmoška opêt skvêlà i super lidićky jako Monča nebo D.Šindelek,organizàtorky,s kterými si vždy rãd pokecàm 🙃

Samotný zãvod letos už s upravenými kategoriemi ta moje byla 40-nekonečno let a bývalo 40-49🤨

To mnê nutilo v zàvodê riskovat,takhle by šance nebyla velká ☝️

1km 3:39 s D.Šindelkem a dalšími letíme ostře od ppčàtku,tohle tempo místy 3:20-3:25 nevydržím dlouho a i tak mi poodbíhají 🤔

Sebêh a po mezi nordink walking chodci se jako každý rok proplést,letos se to i celkem dalo,ale zastàncem toho nikdy nebudu 🫣

2km 4:23 tam se projevuje ten výbêh,který ještê ustojím jako vloni,ale mezičas už hlásí ztrátu lehkou,borci utekli a v hlavê vím že bedna nebude,jelikož tam je vêtśina 40+ 😐

Přechod mi vůbec nesedl a za ten risk to tempo na počàtku platím i menší se dostali do předu,trochu fouká proťáček,už to moc nezrychlím 😒

700m před cílem odràžím útok mlaďochů,jejku to jsem zas dopadl,už tak mi nêkteří utekli 🙄

300m před cílem nepustím už nikoho a sprintuju 3:50 zàvêr nu staćí to je nna 5 místo v kat.a čas 10:47 to je strašné,rysknout se to muselo ppmale rozbêhnout by k ničemu nevedlo ani tak neni bedna,snaha marná,nespokojenost 😔

Předemnou je zase velká práce se vrátit tam kde já před zranêním byl,už mnê ty vêćné návraty ubijejí,ale nehodlám se smířit s tím a znova udêlàm co půjde ✌️

Bylo mi tam opět hezky,chyběla cukrová vata,na kterou já mívám často chuť 😎

Fotky se závodu budou až v týdnu jak většinou bývali,to už bude Fortuna tak se to tady přidá 😋

Rozloučení s fajn lidičkami a na vlak,zítra čeká hlavní chod Fortuna bêh a 10km,žàdný sprint,držte palce 🍀

Adresa

Okružní 1760
Cesky Tesin
73701

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když David Wawreczka zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu David Wawreczka:

Sdílet